gotowe oprogramowanie


FAS - Files Archive System to zaawansowany program do archiwizacji/backupu plików. FAS funkcjonuje na dowolnym systemie operacyjnym (LINUX, WINDOWS).
Program jest przystosowany do bardzo dużych ilość i objętości plików oraz folderów/katalogów  - typowe obsługiwane ilości to miliony plików.
Interfejs programu (https) umożliwia zaawansowane wyszukiwanie, usuwanie oraz odzyskiwanie plików. Backup może być utworzony na innym dysku, udziale sieciowym lub na dowolnym serwerze po zainstalowaniu zdalnego klienta TLS/SSL.

Archiwizator plików to proste ale bardzo funkcjonalne narzędzie. Przy jego pomocy można w sposób zautomatyzowany archiwizować wybrane katalogi z plikami.
Archiwizacja polega na skompresowaniu wybranych katalogów do zaszyfrowanego pliku, skopiowaniu go do docelowego miejsca i usunięcia oryginałów.
Taki rodzaj archiwizacji ma szereg zalet takich jak: usunięcie ryzyka wycieku danych wrażliwych/poufnym w wypadku włamania do sieci/komputera, oczywiście w aspekcie danych archiwalnych, nieużywanych w bieżącej pracy.

Manager systemów pomiarowych jest to opracowany prze nas zunifikowany interfejs do obsługi systemów pomiarowych/automatyki. Umożliwia on prezentację danych oraz sterowanie. Interfejs programu jest oparty na protokole http czyli jest dostępny na dowolnym komputerze.

oprogramowanie na zamówienie


oprogramowanie na zamówienie   


programy narzędziowe (zarządzanie plikami w systemach Linux, Windows oraz bazami danych MS SQL Server, MySql, Oracle)


  
  zarządzanie w firmie - programy obsługi zamówień, programy CMS, programy BOK itp.


 układy kontroli i automatyki oparte na bazach danych i interfejsach graficznych

wdrożenia


serwerów plików Linux/Windows

systemów CMS, DMS, HRMS

strony wwwprojektowanie i realizacja serwisów www

specjalizowane sterowniki / elementy automatyki


Projekt, wykonanie (PCB, lut) oraz programowanie sterowników / kontrolerów